Обговорення проекту пенсійної реформи

Обговорення проекту пенсійної реформи    27.12.2010 р. у приміщенні Кловського ліцею № 77 м. Києва під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики України Тігіпка С.Л. за участю Голови правління Пенсійного Фонду України Зайчука Б. О., заступників міністрів освіти і науки, молоді та спорту Кулікова П.М., соціальної політики Надраги В.І., охорони здоров’я Бідного В.Г., директора Інституту демографії і соціальних досліджень Лібанової Е. М. відбулася нарада, метою якої було обговорення та роз’яснення основних положень пенсійної реформи.
    В нараді взяли участь Голова Профспілки працівників освіти і науки України, керівники Кримської республіканської, Київської міської, обласних організацій.
    Під час обговорення проекту положень пенсійної реформи Голова Профспілки Труханов Г.Ф., лідери Кримської республіканської організації Волкова К.І., обласних організацій Горшкова А.С., Яцейко М.Г., Кравець Ю.І., Дубовик Н.О., Жалдак О.Д. та інші від імені освітянської громадськості висловили тривогу з приводу намірів підвищення пенсійного віку для жінок до 60-ти років, призначення пенсій із заробітку лише за даними персоніфікованого обліку починаючи з 1 липня 2000 року, підвищення віку виходу на наукову пенсію, застосування при призначенні пенсії показника середньої заробітної плати за три календарні роки, а при її перерахунку – із середньої заробітної плати, з якої призначено пенсію, збільшення на 10 років тривалості страхового стажу для призначення пенсії у мінімальному розмірі, а також інших негативних наслідків, спричинених її запровадженням. У виступах наголошувалося на необхідності попереднього підвищення заробітної плати освітян, зокрема шляхом встановлення посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки у розмірі не нижче мінімальної заробітної плати, що сприятиме наповненню Пенсійного фонду.
    Було досягнуто домовленості про проведення наступної зустрічі безпосередньо з профспілками на початку 2011 року.

    З запропонованими учасникам наради матеріалами можна ознайомитись тут: pensiyna_reforma.doc [185 Kb][123] Завантажити Переглянути документ онлайн


'Обговорення

'Обговорення

'Обговорення

'Обговорення
0
28 грудня 2010
4 156

Схожі публікації


Догори