Увага на молодь – розпочався семінар голів профкомів ЗВО

19 лютого 2019 року на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення «Пуща-Водиця» розпочав роботу семінар голів профкомів осіб, які навчаються, закладів вищої освіти, традиційно організований ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Участь у заході беруть понад 60 учасників із 19 областей нашої країни та міста Києва.

Роботу семінару відкрив Голова Профспілки Георгій Труханов. У своєму слові він поінформував студентство про законодавство у сфері освіти, стан стипендіального забезпечення та про діяльність організації на найближчий час. «У вас є перспективи і бажання працювати, ви готові до змін сучасного світу. І ми разом зможемо привернути увагу до потреб молоді задля її реалізації у своїй країні», – підсумував Георгій Труханов.

Далі роботу семінару продовжували заступники Голови Профспілки Ольга Чабанюк та Сергій Романюк, які разом із лідерами студентських первинок окреслили план дій навчання, його цілі та основні питаннями над якими будуть спільно працювати протягом цих днів.

Практичну частину семінару першого дня провели Інна Михальченко (прес-служба Профспілки) та Марія Самойленко (координатор програм СД Платформи). Весь контент був спрямований на формування навичок з медіаграмотності та критичного мислення у роботі зі студентами, уміння відрізнити фейки та маніпуляція у ЗМІ і практичних порадах ефективної комунікації у соціальних мережах – розуміння алгоритмів їх дій та використання цього своїй діяльності. А поєднання презентацій та практичних кейсів швидко налаштували молодь і в активний тон роботи.

Загалом усю роботу семінару розраховано на три дні у які плануються секції з питань стратегії та перспектив розвитку студентських організацій, звітів і виборів голів ППОС, проведення інтерактивного тренінгу «Я сучасний лідер» тощо.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори