Студентство у профспілковому русі України: нарада голів профкомів

 «Нам разом потрібно думати, як краще працювати аби вивести профспілкову роботу на якісно новий рівень. Необхідно змінювати форми і методи спілкування із соціальними партнерами, роботодавцями і владою для ефективного відстоювання прав та гарантій молоді», – такими словами Голова Профспілки Георгій Труханов відкрив роботу семінару-наради голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються.

Захід, організований ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, розпочав свою роботу сьогодні, 21 лютого 2018 року, у Дитячому позаміському закладі оздоровлення «Пуща-Водиця».

Георгій Труханов у своєму слові поінформував молодь про стан справ у профспілковому русі України та окреслив міжнародні тенденції. За його словами, студлідерам варто брати на озброєння кращі практики роботи європейських профспілок і впроваджувати їх у своїх навчальних закладах.

Насамкінець виступу Голова Профспілки побажав студентству плідної роботи у напрацюванні шляхів вирішення актуальних проблем молоді, аби бути готовими до змін.

Далі розмова йшла про нові виклики діяльності профспілкових організацій, суть яких розкрили заступники Голови Профспілки Сергій Романюк та Ольга Чабанюк. Зокрема, мова йшла про зміну підходів діяльності профкомів відповідно до новацій часу, створення нових комунікаційних майданчиків з молоддю у закладах вищої освіти, збереження та залучення нових – активних і свідомих членів профспілки. Під час цієї дискусії досвідчені колеги поділилися своїми напрацюваннями та досвідом такої роботи у форматі «питання – відповідь».

Методичну частину семінару продовжив завідувач відділу організаційної роботи апарату ЦК Профспілки – Володимир Миронов. За допомогою мультимедійної презентації та наочного матеріалу було розкрито питання організаційної роботи в первинній профспілковій організації. Адже ефективність діяльності організацій, їх вплив на стан і вирішення завдань у колективах значною мірою залежить від налагодженості та чіткості оргроботи.

Загалом нарада розрахована на три робочих дні. У роботі ще заплановано круглий стіл із питань перспектив розвитку студентського профспілкового руху, обговорення питання стипендіального забезпечення, гуртожитків. Програмою також передбачено тренінг «Успішність профспілкового лідера: принципи, завдання, мотивація, допоміжні засоби».


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори