Розпочався семінар заступників голів та фахівців із соціально-економічних питань

Сьогодні, 29 травня 2018 року, у Львові відкрив свою роботу семінар заступників голів та фахівців із соціально-економічних питань обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Фахівці з усіх областей України зібралися обговорити актуальні питання задля вирішення основних питань захисту спілчан в умовах реформування галузі освіти та змін у законодавстві. Гостинною стороною заходу стала Львівська обласна організації Профспілки на чолі з Марією Яцейко.

Голова Профспілки Георгій Труханов, розпочинаючи семінар, акцентував увагу присутніх на ключових аспектах діяльності організації на сучасному етапі, подав аналітичну інформацію щодо стану освітньої галузі, її проблемних питань та викликів і побажав учасникам плідної та ефективної роботи.

Питання взаємодії із соціальними партнерами для поліпшення захисту працівників в умовах реформування освітньої галузі розкрили директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та заступник Голови Профспілки Сергій Романюк.

До вступних слів долучився голова Об'єднання профспілок Львівщини Роман Дацько і окреслив вектори співпраці профспілкового об’єднання та обласної організація Профспілки у захисті прав та інтересів освітян.

Загалом робота семінару розрахована на кілька робочих днів. У продовженні заплановано круглі столи та обговорення питань щодо оплати праці працівників освіти в сучасних умовах, колективно-договірного регулювання трудових інтересів, фінансового забезпечення закладів і установ освіти, цифрової безпеки, іміджу організації тощо.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори