Розпочалося навчання фахівців Правової служби Профспілки

13 березня 2018 року у м. Харків розпочав свою роботу семінар-навчання фахівців Правової служби Профспілки працівників освіти і науки України.

Обговорити новини законодавства, обмінятися досвідом роботи зібралися юрисконсульти та правники від обласних організацій Профспілки. Гостинною стороною виступила Харківська обласна організація Профспілки на чолі з головою організації Лідією Дулуб.

Урочисту частину заходу розпочав заступник Голови Профспілки Сергій Романюк, який окреслив завдання Правової служби щодо захисту трудових та соціально-економічних прав спілчан на сучасному етапі, та ознайомив із колом питань, які будуть обговорені під час семінару.

Модераторами заходу виступили фахівці апарату центрального апарату Профспілки – завідувач юридичного відділу Сергій Курилкін та головний юрисконсульт відділу Валентин Паливода. 

Так, планується проведення круглого столу «Обговорення та вирішення правових ситуацій щодо дій профспілкових органів у випадках порушення керівниками ОТГ профспілкових прав, втручання в діяльність профспілкових організацій, порушення прав працівників», відбудеться обговорення питань повноважень профспілкових представників при здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про працю, організації та планування їх роботи; питання оцінки результатів та надання звітності тощо.

Фахівці Правової служби Профспілки також обговорять аспекти соціального діалогу в України, практичні питання державної реєстрації новостворених профспілкових організацій та реєстрації змін до статуту тощо.

Загалом робота розрахована на чотири робочих дні, під час яких відбудуться зустрічі та дискусії із представниками Міністерства освіти і науки, Міністерства юстиції, викладачами Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, фахівцями з комунікації та психології.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори