Освітяни Вінниччини готуються до нового навчального року

Освітяни Вінниччини готуються до нового навчального рокуОсь уже наближається перше вересня і освітяни всієї України масово починають готуватися до Дня знань.

Сьогодні «шкільні теми» виходять за рамки святкування початку нового навчального року, хоч і про це чимало говориться, проте піднімаються актуальні та важливі питання.

Саме тому 22 серпня на базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського відбулося розширене засідання колегії управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Колегія проходила у форматі секційних та пленарного засідань. Під час роботи секції профспілкового активу обговорювались питання ролі профспілки у вирішенні питань оплати праці працівників, їх соціально-економічного захисту, єдності профспілкового руху.

На пленарному засіданні перед освітянським загалом виступили голова Вінницької облдержадміністрації М.В. Джига, начальник управління освіти і науки І.Д. Івасюк, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Пугачов.

Вінницька обласна організація ПрофспілкиОсвітяни Вінниччини готуються до нового навчального рокуОсвітяни Вінниччини готуються до нового навчального року

Освітяни Вінниччини готуються до нового навчального року

Схожі публікації


Догори