Активісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиці

Активісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиціДля багатьох українців субота вважається «червоним днем» календаря, тобто вихідним. Проте для активних та енергійних членів Студентської профспілкової асоціації міста Києва, які представляють провідні вищі навчальні заклади столиці, сонячний і теплий ранок суботи, 20 квітня, розпочався з озеленення Дарницького району.

Так, у парку «Позняки» студенти під керівництвом голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня, голови Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації Сергія Вітковського, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксани Добровольської висадили 70 саджанців гостролистих кленів.

«Після затяжної зими накопичилося дуже багато сміття. Комунальні служби в робочому режимі прибирають парк, але сьогодні до нас долучилася молодь. І нам приємно, що освітяни Києва виявили бажання посадити дерева і прибрати парк «Позняки», – сказав Сергій Вітковський. Також він подякував усім волонтерам за допомогу та зазначив, що починаючи з травня у парку працюватиме «Фонтан закоханих».

Активісти садили дерева за спеціальною технологією. Спочатку викопували ямки, виміряли відстань між ними, щоб забезпечити між ними рівні інтервали, а потім ставили саджанці в землю. Після того поливали їх водою та присипали землею.

«Всі виші міста Києва представлені тут кращими студентами – нашими профспілковими активістами. І нехай сьогодні – це лише студентська алея, завтра – цілий парк, а післязавтра – студентське містечко. А зовсім скоро студенти будуть оберігати та примножувати історичну спадщину Києва», – сказав Олександр Яцунь.

Директор Департаменту освіти і науки розповіла: «Сьогодні продовжується київська толока. У цей чудовий день у молодому районі столиці студентство садить дерева, щоб створити алею для майбутнього покоління. Адже через декілька років їм напевно буде приємно сказати своїм дітям та онукам, що саме вони садили ці дерева».

– Ми прийшли для поліпшення зеленої зони Позняків, щоб внести свій внесок у благоустрій нашого міста та показати, що студентство хоче й може допомагати комунальним службам і Київській міській державній адміністрації в озелененні столиці. Адже нам приємно подихати свіжим повітрям, повеселитися та розім’яти м’язи.

Ігор Мусіч,
студент Національного технічного університету України «КПІ»


– У першу чергу ми прийшли сюди, щоб своєю дружньою працею подарувати мешканцям району Позняки гарний настрій. Адже дерева, які ми посадили сьогодні, вже через декілька років будуть милувати око кожному, подарують світ комфорту і затишку.

Валентина Бачинська,
студентка Київського університету імені Бориса Грінченка


Київська міська організація ПрофспілкиАктивісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиціАктивісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиці

Активісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиціАктивісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиці

Активісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиціАктивісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиці

Активісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиціАктивісти Студентської профспілкової асоціації – за благоустрій столиці

Схожі публікації


Догори