Освітяни Мелітопольського району висловили протест намірам звузити трудові права педагогам

Освітяни Мелітопольського району висловили протест намірам звузити трудові права педагогамУ первинних профспілкових організаціях освітян Мелітопольського району пройшло масове обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)», що розроблений Кабінетом Міністрів України.

Освітяни району висловили рішучий протест намірам звузити трудові права педагогічних та інших працівників навчальних закладів та установ освіти.

На адресу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України О.В. Турчинова та Прем’єр-міністра А.П. Яценюка направлені листи, електронні листи та телеграми від первинних профспілкових організацій та Мелітопольської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України з вимогою не допустити прийняття передбачених законопроектом змін та забезпечити дотримання вимог статті 22 Конституції України, якою заборонено при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів звуження змісту та обсягу існуючих законів, прав і свобод.

Галина Голованова, Мелітопольська районна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори