Дніпропетровська обласна організація Профспілки проти погіршення умов оплати праці працівникам освіти

Дніпропетровська обласна організація Профспілки проти погіршення умов оплати праці працівникам освітиУ Верховній Раді України на розгляді знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)», окремі положення якого значно погіршують умови оплати праці працівників освіти.

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки звернулася до в.о. Президента, депутатів Верховної Ради, міністра освіти і науки України щодо неприйнятності пропозицій зазначеного проекту Закону, які порушують ст. 22 Конституції України.

У листі наголошується, що прийняття окремих положень вказаного законопроекту призведе до руйнування набутків попередніх років у соціально-економічному захисті освітян і створить велику напругу у трудових колективах.

Президія Дніпропетровського обкому закликає урядовців не приймати документи, що значно погіршують умови оплати праці педагогам й звертається до ЦК Профспілки, виборних органів усіх профспілкових організацій області аби ті також направили листи звернутися до Верховної Ради, Міністра освіти і науки України з зазначеного питання.

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки

Схожі публікації


Догори