Фестиваль талантів у Катеринопільському районі

Фестиваль талантів у Катеринопільському районіНа початку лютого відбувся районний фестиваль творчості молодих учителів та їхніх вихованців «Талант плюс талант» а також серед ветеранів освітянської галузі «Талант плюс».

У фестивальній програмі 28 учасників продемонстрували свою виконавську майстерність у різних жанрах – хореографія, художнє читання, вокал.

Вразив глядачів своїм емоційним посилом виступ вихователя дошкільного навчального закладу «Казка» Діани Анатоліївни Компанець та дитячого хореографічного колективу старшої групи із закликом до миру та єднання.

Родзинками фестивалю стали хореографічні композиції у виконанні  молодих учителів Пальчиківського НВК Слищенко Ірини В'ячеславівни, Валентини Анатоліївни Бобрової та учителя Катеринопільської ЗОШ №1 Ірини Вікторівни Латанської з ученицею Тетяною Романець.

Про любов та повагу до батька оспівали у своєму зворушливому виступі дует молодих учителів Петраківського НВК і Розсохуватського НВК Катерина Олександрівна та Андрій Олександрович Трохименко (сестра і брат).

Не менш цікавими були й виступи Ірини Володимирівна Скалозуб та Ангеліни Сафтенко (Катеринопільський центр розвитку дитини «Сонечко»); Ірини Олександрівни Чабан та Антоніни Печиборщ (Кайтанівська ЗОШ); Олени Володимирівни Мандич та Дар’ї Польової (Новоселицький НВК); Сергія Володимировича Геня та Поліни Семерик (Вікнинський НВК) а також ветеранів освіти Руденко Лідії Миколаївни (Пальчиківський НВК); Череватюка Василя Михайловича (районний методичний кабінет відділу  освіти Катеринопілської РДА.

Журі фестивалю – начальник відділу освіти Микола Вікторович Ткаченко, голова районної організації Профспілки працівників освіти Наталія Василівна Гонтаренко, голова ради ветеранів Ірина Юріївна Коровченко, підбиваючи підсумки фестивалю визначили переможців.

Перемогу у номінації «Талант плюс Талант» серед молодих учителів та учнів здобули Юлія Олегівна Пономаренко та Яна Ситник з Катеринопільського будинку дитячої та юнацької творчості; у номінації ж «Талант плюс» серед ветеранів першими стали Малий Геннадій Васильович та Галина Іванівна Ступак з Ярошівської ЗОШ.

Усі учасники заходу відзначені грамотами відділу освіти Катеринопільської райдержадміністрації і районної організації Профспілки працівників освіти та цінними подарунками.

 

Катеринопільська районна рада Профспілки

Фестиваль талантів у Катеринопільському районі Фестиваль талантів у Катеринопільському районі

 

Фестиваль талантів у Катеринопільському районі Фестиваль талантів у Катеринопільському районі

 

Фестиваль талантів у Катеринопільському районі Фестиваль талантів у Катеринопільському районі

 

Схожі публікації


Догори