Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Героїв Небесної СотніУ Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Трагічні події Революції Гідності 2014 року проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українського народу, не могли залишити байдужими жодного громадянина України. Не стоять осторонь і студенти коледжу. З промовою до присутніх на лінійці пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні звернулися: Директор навчального закладу Костянтин Францович Войцехівський, заступник директора з виховної роботи Галина Миколаївна Павліченко, голова Вінницької міської організації ВО «Свобода» Володимир Васильович Базилюк, голова Вінницької Молодіжної Ради Дмитро Вікторович Мира, депутат Вінницької міської ради Віктор Миколайович Мартинюк. 

Почуття єдності і національного українського духу, про які говорили виступаючі, об’єднало студентів та викладачів.

Світлою молитвою за Україну та її загиблих синів продовжив лінійку пам’яті викладач коледжу – отець Назарій Давидовський. 

Емоційною кульмінацією лінійки став студентський флешмоб «Голуб миру». 120 студентів утворили фігуру білокрилого голуба, як символ прагнення українського народу до миру та єднання. Двадцять голубів та білі кульки злетіли у небо, сповіщаючи, що пам’ять про тих, хто загинув за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину буде жити в наших серцях вічно.

Емоції переповнювали кожного. В очах стояли сльози. Студенти шанобливо тримали у руках портрети загиблих героїв, запалені лампади, квіти та створені власноруч плакати з гаслами «Вічна пам’ять Героям», «Герої не вмирають», «Миру Україні», «Ні війні».

Площу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання та вшанування подвигу Героїв Небесної сотні.

Продовжилась лінійка пам’яті свічковою ходою та покладанням квітів до пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим героям АТО у центрі міста.

 

Наталія Бахчеван, Вінниця

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

Схожі публікації


Догори