Вітаємо нову первинну профспілкову організацію Вінниці

Вітаємо нову первинну профспілкову організацію Вінниці24 лютого 2016 року відбулися збори трудового колективу дошкільного навчального закладу №11 м. Вінниці, на яких було створено первинну профспілкову організацію.  

Новостворений дитячий садочок № 11 «Країна мрій», що знаходиться по вулиці Порика, 5, відкрився 30 січня 2016 року.

На збори було запрошено всі члени колективу. Учать у роботі взяли П.О. Соловей – голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та Н.С. Кобернюк – заступник голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки. Вони ознайомили присутніх із роботою міського комітету з питань захисту прав освітян і зупинилися на проблемних аспектах, над якими сьогодні працює організація.

На зборах було прийнято рішення про створення первинної профспілкової організації, обрано  профспілковий комітет, ревізійну комісію та голову профкому – Анну Олексіївну Пляцок.

Збори також прийняли рішення про приєднання до міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Як відомо, вінницька міська влада приділяє велику увагу розвитку освіти, а особливо дошкіллю.

У 2016 році за кошти міського бюджету в більш ніж 10-ти дитячих садочках міста планується виконати ряд робіт капітального характеру. Здебільшого в ДНЗ будуть замінювати інженерні мережі, робитимуть ремонт дахів та харчоблоків, оновлюватимуться ігрові майданчики.

Найбільший обсяг робіт очікується в дошкільних навчальних закладах №77 та №73. Так, планується відкриття 6 додаткових груп в ДНЗ №73 та № 60.

Також у цьому році продовжиться робота з оновлення дитячих майданчиків у садках, яка стартувала у 2015.

Нові ігрові елементи у минулому році було встановлено у ДНЗ №№2, 9, 10, 13, 34. Цьогоріч на них з’явиться ще додаткове обладнання  та розпочнеться оновлення майданчиків у ДНЗ №№18, 24, 28, 43, 47.

 

Вінницька обласна організація Профспілки

 

Вітаємо нову первинну профспілкову організацію Вінниці Вітаємо нову первинну профспілкову організацію Вінниці

 

Схожі публікації


Догори