Освітянські візерунки творчості освітян

Освітянський конкурс відкриває нові імена, 

Таланти засвічує у вранішні зорі,

 Майстерності пензлем веде письмена, 

Малює на небі серпанкові долі…

У Миколаївському міському Будинку вчителя відбулося урочисте підведення підсумків міського конкурсу «Освітянські візерунки творчості-2016».

Цей конкурс продовжує щорічний ланцюг різноманітних  конкурсів в рамках Фестивалю аматорських колективів народної творчості працівників освіти міста  Миколаєва «Дзвенить духовності струна», 12-річчя якого відзначалося нинішнього року.

Засновники та організатори фестивалю, а це управління освіти Миколаївської міської ради, міський комітет  Профспілки працівників освіти і науки, міський Будинок учителя,  з задоволенням відзначають, що конкурси самодіяльного мистецтва набувають все більшої популярності серед освітян міста.

Конкурс «Освітянські візерунки творчості-2016» було спрямовано на формування високих духовних громадянських якостей та бережного ставлення до культурної спадщини України, зміцнення  почуття патріотизму, формування позитивного іміджу талановитого освітянина, пошук оригінальних зразків художньої творчості та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва; виявлення талановитих виконавців та сприяння реалізації їх здібностей.

Конкурс продемонстрував не тільки багатогранність здібностей наших спілчан, але й те, що первинні профспілкові організації навчальних закладів міста мають високий творчий потенціал у підтримці самодіяльного мистецтва педагогів і коло талановитих, творчих виконавців буде розширюватися з кожним роком.

Переможців і Дипломантів конкурсу привітала та  вручила профспілкові нагороди голова міськкому Профспілки   С.В. Мовчан.

Фестивалю «Дзвенить духовності струна» широкої і вдалої дороги...

 

С.В. Мовчан, 

Голова Миколаївської міської організації Профспілки

 

Схожі публікації


Догори