Засідання ради Київської міської організації Профспілки

 

28 лютого 2017 року у Будинку вчителя відбулося засідання ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Засідання ради відкрив голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь.

Основною темою стало питання реалізації основних напрямів діяльності Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період з квітня 2016 р. до березня 2017 р. Також на розгляд ради КМОППОіНУ були винесені питання про кошториси прибутків та витрат КМОППОіНУ і КМОППОіНУ в цілому на 2017 р. та звіти про виконання кошторисів за 2016 р.

Голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь у своїй доповіді зосередив увагу на тому, що профспілка протягом року відстоювала права та інтереси спілчан як за допомогою переговорів, круглих столів з представниками влади, так і за допомогою акцій протесту. Підтвердженням цього стали масові акції протесту, проведені 9 червня 2016 року та 1 листопада 2016 року, проти «драконівського» підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Олександр Яцунь також назвав низку питань, які ще потребують вирішення, а саме: недофінансування освітньої галузі, стипендіальне забезпечення студентів, забезпечення житлом освітян тощо.

У ході засідання працівники освітньої галузі донесли до усіх присутніх найбільш хвилюючі питання, які піднімаються у трудових колективах. Основними з них стали: хронічне недофінансування вищої школи, високі комунальні платежі за енергоносії, нестача молодих кадрів у школах і дитсадках, затримка із виплатою стипендій, осучаснення системи пенсійного забезпечення та ін.

На засіданні виступив начальник відділу Національної служби посередництва і примирення в м. Києві та Київській області Коцупал. Даніїл Валерійович, який вручив голові Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександру Яцуню свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі в колективних переговорах з укладення територіальних угод і для делегування представників до органів соціального діалогу.

Окрім цього, під час засідання Ради було підписано міську угоду між Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки.

Після обговорення ряду важливих питань рада Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України прийняла постанову щодо

вирішення програмних завдань правового та соціально-економічного захисту членів профспілки, розвитку демократичних засад у діяльності всіх організаційних ланок КМОППОіНУ, удосконалення форм і методів внутрішньоспілкової роботи Київської міської організації Профспілки.


 
 

Прес-служба Київської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори