Навчання новообраних голів первинок в Київській міській організації Профспілки

Навчання новообраних голів первинок в Київській міській організації ПрофспілкиЯкий алгоритм постановки на профспілковий облік? Що таке квиток члена профспілки? У чому полягають основні аспекти правової діяльності профспілки? Ці та інші питання обговорювалися на семінарі-навчанні новообраних голів первинок Деснянського і Солом’янського районів у медіа-центрі Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, який відбувся 2 лютого 2015 року.

Завідувач відділу організаційно-масової роботи Київської міської організації Профспілки Ірина Волинко розповіла новообраним головам про основні аспекти організації внутрішньоспілкової роботи, а також зосередила увагу на питанні постановки на облік членів профспілки.

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи Олена Зоренко ознайомила з функціонуванням та структурою офіційного сайту КМОППОіНУ, розказала про інтерактивне спілкування через соціальну мережу Facebook.

Завідувач юридичного відділу профспілки освітян столиці Андрій Кузнецов ознайомив присутніх з аспектами правової діяльності КМОППОіНУ, питаннями збереження та захисту трудових, соціально-економічних прав освітян. Розповів про забезпечення безоплатною юридичною допомогою членів профспілки, а також нагадав про функціонування модуля «питання-відповідь» в он-лайн режимі на сайті profspilka.kiev.ua.

Київська міська організація Профспілки


Навчання новообраних голів первинок в Київській міській організації Профспілки

Схожі публікації


Догори