Знати. Вміти. Використовувати в роботі

Знати. Вміти. Використовувати в роботіЦі слова стали лейтмотивом семінару-навчання Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, що відбувся 3 листопада цього року. Понад 30 фахівців оргроботи з районних організацій Профспілки та профкомів ВНЗ Києва зібралися для навчання у профспілковому медіа-центрі, обладнаному сучасними технічними засобами, бездротовим Інтернетом та мультимедійним екраном.

Тема семінару важлива і багатоаспектна – «Питання діловодства та документаційного забезпечення первинної профспілкової організації».

Відкриваючи семінар, заступник голови Київської міської організації Профспілки Олена Геведзе наголосила, що діловодство та правильне ведення документації сьогодні є першим показником діяльності профспілкової організації, її вдалого організаційного менеджменту та ефективного виконання завдань. Також вона акцентувала увагу на важливості заходу, особливо, для молоді, і побажала усім успішної роботи.

План навчального дня містив кілька виступів та презентацій. Зокрема, завідувач відділу організаційної роботи міської профспілки освітян Ірина Волинко зупинилася на основних правилах оформлення, реєстрації та ведення документів. Увага лектора також була звернена на особливості ділового стилю української мови та відповідного слововживання.

Змістовною і корисною була доповідь Світлани Мороз, провідного спеціаліста оргвідділу, після якої учасники знали про всі нюанси оформлення документації для нагородження та терміни її подачі до ланок Профспілки.

Словами давньоримського мислителя Ціцерона, які актуально звучать і сьогодні, – «Не тільки доцільно, а й необхідно» – розпочав свою презентацію фахівець з інформаційно-аналітичного забезпечення Олексій Михальченко. За неповну годину він ознайомив із елементами коректної роботи в текстових редакторах та поділився власними порадами підвищення ефективності використання програм.

Неабияку зацікавленість зібрала презентація юрисконсульта Київської міської організації Профспілки Вікторії Соломінчук. Основні документи, на підставі яких діють первинки, порядок їх затвердження та отримання власної печатки – саме ці інформаційні слайди прикували увагу фахівців оргроботи і стали основою теми висвітлення правника. А без відповідей на десяток запитань, виступаючого просто не відпускали.

Навчання відбулися. Учасники діляться враженнями, обговорюють почуте, дискутують… На їхню думку, організаторам вдалося основне – поєднати важливу теоретичну базу із практичними аспектами та безпосередньою комунікацією лекторів з аудиторією. А те, що весь процес супроводжувався презентаціями, спонуканням до роботи і постійним діалогом – запорука успішності та засвоєння отриманих знань у щоденній профспілковій роботі.

Інна Журавель,
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України


Знати. Вміти. Використовувати в роботі    Знати. Вміти. Використовувати в роботі

Знати. Вміти. Використовувати в роботі    Знати. Вміти. Використовувати в роботі

Схожі публікації


Догори