Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації

Особливості сучасного діловодства у профспілковій організаціїОрганізаційна робота – важлива складова успішного здійснення функцій профспілкової організації. Вона чітко відображає сукупність взаємозв’язаних процесів планування, мотивації та контролю, які й забезпечують налагоджену діяльність первинки. А як відомо, налагоджена робота – запорука успіху.

З повним розумінням цього 22 лютого в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся черговий семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій ВНЗ, організований Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

Актуальні аспекти діяльності сучасної профспілкової організації розкривали голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь, голова первинної профспілкової організації КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Цвих, заступники голови ППО – Дмитро Чомко та В’ячеслав Шамрай, голова профбюро інституту біології Людмила Куровська, відповідальні працівники КМОППОіНУ.

Розширення організаційної та правової обізнаності лідерів трудових колективів вищих навчальних закладів завжди було пріоритетом столичної організації Профспілки. Тож розкриваючи питання порядку денного доповідачі зупинилися на особливостях ведення діловодства, необхідності дотримання вимог і статутних норм, а також впровадження раціональних прийомів у роботі.

Особливим тоном звучало обов'язкове застосування цифрових технологій та мультимедійних інновацій у оргроботі первинки КНУ імені Тараса Шевченка – досвідом ділилися заступники голови ППО Дмитро Чомко та В’ячеслав Шамрай.

Уже звичним для апарату профкому стало використання засобів зв’язку, оперативна поінформованість спілчан, розміщення інформаційних повідомлень та статей на сайті профорганізації. Адже специфіка організаційної роботи, а тим більше зі студентами, в об’єднаній профспілковій організації вимагає сучасних підходів для ефективності комунікації.

Стилістика ділового мовлення, лексико-граматичні норми літературної мови, вміле використання мовних одиниць та грамотне оформлення документів – ще один важливий момент навчання, увагу на якому зосередила завідувач відділу організаційної роботи міської профспілкової організації освітян Ірина Волинко.

Семінар добігав кінця. І резюмуючи навчання учасники разом дійшли до того, що робота з документами – це не лише технічна справа. У діловодстві немає дрібниць. Адже це невід’ємна складова всієї управлінської діяльності профспілкової організації, її важливий елемент, що характеризує стиль роботи і апарату, і його керівника. А первинка КНУ імені Тараса Шевченка – справжній взірець для наслідування вдалого поєднання виваженого керівництва та налагодженої роботи за всіма напрямами.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації

Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації

Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації Особливості сучасного діловодства у профспілковій організації

Особливості сучасного діловодства у профспілковій організаціїОсобливості сучасного діловодства у профспілковій організації

Схожі публікації


Догори