У парку КПІ висаджено дерева сакури

У рамках Року Японії в Україні з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною 12 квітня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася церемонія висадки дерев сакури біля Площі Знань.

На заході взяли участь М. Харада, Міністр-радник Посольства Японії в Україні; Я. Ікута, Другий секретар Посольства Японії в Україні; Х. Танджі, Перший секретар Посольства Японії в Україні; М. Згуровський, Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, О. Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, викладачі та студенти вишу.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було обрано одним з реципієнтів кампанії Посольства Японії в Україні «2500 сакур», що відбувається в рамках Року Японії в Україні.

Крім Києва сакури висадять у понад 20 містах України – Львові, Золочеві, Тернополі, Ужгороді, Мукачеві, Івано-Франківську, Чернівці, Хмельницькому, Вінниці, Умані, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Генічеську, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Краматорську, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Харкові.

 

Київська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори