Профспілки з громадою пікетували Тернопільську облдержадміністрацію

Профспілки з громадою пікетували Тернопільську облдержадміністрацію Антисоціальна політика уряду, тотальний наступ законодавчої і державної виконавчої влади на права громадян, членів профспілок призвели до загострення соціально-економічної ситуації, як в Україні в цілому, так і в Тернопільській області зокрема.

3 листопада у рамках проведення ФПУ акцій протесту профспілок у зв’язку із загостренням соціально-економічної ситуації в Україні, зниженням рівня соціальних гарантій, у тому числі передбачених проектом Державного бюджету на 2012 рік, та триваючим наступом на права профспілок, Тернопільська обласна рада профспілок при підтримці громадських організацій соціального спрямування – «чорнобильців», «афганців» проводила пікетування Тернопільської обласної державної адміністрації.

До участі в акції протесту долучився голова Тернопільської обласної ради п. О.Кайда. Підтримуючи ініціативу рядового профспілкового членства, облпрофрада привела до владного будинку освітян, працівників культури, представників охорони здоров’я, державних установ, галузей виробничої сфери.

Вже самі транспаранти, які тримали пікетуючі – «Освітяни за підвищення соціальних стандартів», «Народному депутату тернопільську зарплату», «Голос народу – за справедливість і свободу!», «Профспілки Тернопільщини проти реформ за рахунок трудящих!» – чітко вказували на необхідність рішучих дій влади на покращення соціального становища працюючих.

Перед учасниками акції протесту виступили: голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, від галузевих профорганізацій: освіти і науки – голова Бучацької районної організації профспілки, депутат обласної ради Євген Рій, охорони здоров’я – голова обласної організації профспілки Володимир Кузів, державних установ - голова обласної організації профспілки Степан Стефанишин та від представницької влади – голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

Виступаючі наголошували на подальшому розшаруванні суспільства, нестачі коштів як на розвиток галузей в цілому, так і на матеріальну підтримку самих працівників галузей господарства з одного боку, так і на подальшому збагаченні представників великого бізнесу і влади з іншого.
На завершення протестної акції її учасники одноголосно прийняли резолюцію до всіх гілок влади з вимогою безумовного виконання законодавства щодо захисту соціально-економічних прав і свобод громадян.


За інформацією офіційного веб-порталу ФПУ


Профспілки з громадою пікетували Тернопільську облдержадміністрацію    Профспілки з громадою пікетували Тернопільську облдержадміністрацію

Схожі публікації


Догори