Зимові канікули для столичних школярів почнуться 25 грудня

Зимові канікули для столичних школярів почнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Причин для перенесення початку канікул немає. Завдяки ефективним протиепідемічним заходам у столиці вдалося зупинити зростання захворюваності на COVID-19 і вийти з «червоної» зони епідеміологічної небезпеки. Зараз усі 425 столичних шкіл працюють у звичайному режимі, а наші служби проводять постійний моніторинг закладів середньої освіти, контролюючи динаміку захворювання», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що фахівці наполегливо рекомендують максимально вакцинувати населення для більш безпечного перебігу хвороби і збереження життя.

«Київ – лідер із вакцинації в Україні. Зараз уже зроблено понад 3,1 мільйона щеплень. Повністю вакциновано майже 1,57 мільйона киян. Серед представників освітньої галузі вакциновано майже 97%. Вакцинація полегшує перебіг хвороби і рятує життя.  Хотів би нагадати, що нам треба досягнути загального показника у 70%, як це зазначено в Національному плані вакцинації проти COVID-19. Тож закликаю усіх щепитися від коронавірусу», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Раніше повідомлялося, що з 7 грудня Київ перейшов до «жовтої» зони епідеміологічної небезпеки. 

За матеріалами – Київська міська рада

 

Схожі публікації


Догори