У школярів розпочинаються вимушені канікули

У школярів розпочинаються вимушені канікулиЗ 1 лютого 2012 року, у столичних школярів, студентів училищ і технікумів, а також комунальних вишів І-ІІ рівнів акредитації розпочинаються «вимушені» канікули.

Тимчасове призупинення в освітніх закладах оголосили у зв’язку із сильним зниженням температури в Києві. Адже за прогнозами Гідрометцентру уже в середу показники термометрів сягнуть 28° С з позначкою мінус. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов напередодні підписав відповідне розпорядження.

Згідно з відповідним розпорядженням, занять у школах не буде до 5 лютого, утім, за словами голови КМДА, якщо морози не спадуть за тиждень – канікули продовжать. Водночас, Олександр Попов доручив головам районних держадміністрацій впродовж цих днів виконати усі необхідні роботи, аби забезпечити навчальні заклади столиці безперебійним теплом та гарячим водопостачанням.

Загалом по Україні (станом на 31 січня) через сильні морози призупинено роботу 6,4 тисячі ЗНЗ, згідно з даними офіційного сайту МОНмолодьспорту.

У зв’язку із сильним зниженням температури повітря було призупинено навчання у 898,6 тисяч дітей. Найбільше навчальних закладів призупинили роботу у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській та Житомирській областях

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки

за матеріалами офіційних сайтів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Київської міської влади
0
31 січня 2012
3 111

Схожі публікації


Догори