Волонтери ЗУНУ: разом до перемоги й миру!

Вмотивований вибір пріоритетів, чітке планування роботи, залучення коштів для організації допомоги ЗСУ та цивільному населенню прифронтових територій з найрізноманітніших джерел, створення затишних умов проживання для евакуйованих українців, об’єднання навколо цих завдань зусиль усього колективу є основними рисами діяльності волонтерського центру Західноукраїнського Національного університету.

Координують роботу Центру голова первинної профспілкової організації працівників ЗУНУ Р.Ф. Бруханський та голова ППО студентів – А.М. Шевчук.

Зразу ж у перші дні війни працівники університету підтримали ініціативу  профспілкової організації щодо необхідності збору й залучення  коштів для потреб ЗСУ та придбання необхідного для армії обладнання і перевели на рахунки ЗСУ особисті кошти в сумі 2,3 млн. гривень.

5 березня цого року військовим було передано квадрокоптер-розвідник, кошти для придбання якого у сумі 24 тисяч гривень  виділила профорганізація працівників ЗУНУ. А далі було й продовжуватиметься до перемоги, як стверджують невтомні волонтери ЗУНУ: донорство крові на потреби госпіталів; виготовлення маскувальних сіток та костюмів; збір і відправка гуманітарної допомоги (харчів, ліків, одягу); допомога в придбанні необхідних предметів обмундирування та обладнання мобілізованим працівникам університету; комплектування військових аптечок, на що спрямовано 172 тисяч профспілкових коштів (більше 400 шт.); придбання й обладнання машини «швидкої допомоги» для потреб ЗСУ.

Ще університет надає допомогу житлом та харчуванням для більш як 300 внутрішньо переміщених осіб, створює і реалізує важливі соціальні та культурні проекти, такі як «Арт-терапія» – для дітей, які вимушено покинули свої домівки та «Українці повинні читати» – для дітей і молоді, які є біженцями й проживають за кордоном.

Зичимо невичерпних сил і наснаги волонтерам ЗУНУ!

В єдності наша сила! Тож разом – до перемоги і миру!

 

Пресцентр облорганізації

Схожі публікації


Догори