![]() Профспілка працівників освіти і науки УкраїниГоловна > Новини з регіонів > У СумДУ обрали нового голову студентської профспілкової організаціїУ СумДУ обрали нового голову студентської профспілкової організації28 липня 2025
У заході взяли участь делегати від усіх факультетів та навчально-наукових інститутів СумДУ – профгрупорги та члени студентських профбюро. Конференція стала підсумковою подією звітного періоду та важливим етапом формування оновленого складу органів студентської профспілки. Порядок денний конференції включав такі питання:
За результатами голосування новим головою профспілкової організації студентів СумДУ обрано Артема Криська – студента навчально-наукового інституту права. Артем зазначив, що має купу планів на цій посаді: «Першочергово для мене профспілкова організація студентів має стати не просто структурою, а студентським середовищем, де студент може отримати соціальну підтримку та допомогу, реалізувати свої ідеї та проєкти, матиме можливість змінювати освітнє та побутове середовище в університеті». Новий очільник наголосив, що бажає, аби студенти бачили в профспілці партнера, який відкритий до ініціатив та готовий їх реалізовувати. Нова команда планує представити оновлену концепцію діяльності профспілки, залучити думки студентів та разом створити середовище, в якому навіть невеликі зусилля зможуть принести великі результати. Команда нового складу організації вже розпочала роботу над оновленням стратегічних напрямів розвитку, орієнтуючись на інтереси студентів і сучасні виклики.
Сумський державний університет Повернутися |