У СумДУ обрали нового голову студентської профспілкової організації

У онлайн-форматі відбулася звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Сумського державного університету.

У заході взяли участь делегати від усіх факультетів та навчально-наукових інститутів СумДУ – профгрупорги та члени студентських профбюро. Конференція стала підсумковою подією звітного періоду та важливим етапом формування оновленого складу органів студентської профспілки.

Порядок денний конференції включав такі питання:

  • Звіт про діяльність профспілкового комітету за період з 17.02.2020 до 4.06.2025;
  • Звіт ревізійної комісії за аналогічний період;
  • Вибори голови Профспілкової організації студентів СумДУ;
  • Вибори нового складу профспілкового комітету;
  • Вибори нового складу ревізійної комісії.

За результатами голосування новим головою профспілкової організації студентів СумДУ обрано Артема Криська – студента навчально-наукового інституту права.

Артем зазначив, що має купу планів на цій посаді: «Першочергово для мене профспілкова організація студентів має стати не просто структурою, а студентським середовищем, де студент може отримати соціальну підтримку та допомогу, реалізувати свої ідеї та проєкти, матиме можливість змінювати освітнє та побутове середовище в університеті».

Новий очільник наголосив, що бажає, аби студенти бачили в профспілці партнера, який відкритий до ініціатив та готовий їх реалізовувати. Нова команда планує представити оновлену концепцію діяльності профспілки, залучити думки студентів та разом створити середовище, в якому навіть невеликі зусилля зможуть принести великі результати.

Команда нового складу організації вже розпочала роботу над оновленням стратегічних напрямів розвитку, орієнтуючись на інтереси студентів і сучасні виклики.

 

Сумський державний університет

звіти_і_вибори_2025

Схожі публікації


Догори