У Вінницькій обласній організації Профспілки розпочалася звітно-виборна кампанія серед членських організацій Профспілки

24 травня 2024 року відбулася VI звітно-виборна конференція первинної профспілковій організації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Їй передували звіти і вибори на профбюро факультетів та інституту, профгрупах студентів і працівників.

Захід відбувся за участю ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти і науки України Наталії Лазаренко та заступника голови Профспілки, голови Вінницької обласної організації Профспілки, заслуженого працівника освіти України Сергія Пугачова.

У роботі конференції взяли участь 41 із 43 обраних делегатів. Про роботу об’єднаної ППО за період з вересня 2019 року по травень 2024 року доповідав голова Профспілки університету Микола Баюрко. Заслухали звіт про роботу ревізійної комісії.

Делегати конференції обрали керуючі органи організації, делегатів на ХХІІ обласну звітно-виборну конференцію працівників освіти і науки, делегували кандидатів до складу обласного комітету Профспілки, визначили представника ППО для ведення справ у юстиції.

Присутні дали високу оцінку діяльності профспілкової організації, її активу і голови ППО. Роботу об’єднаної Первинної профспілкової організації університету визнано задовільною.

Головою об’єднаної Профспілки університету обрано Миколу Баюрка, заступником голови на громадських засадах – Марину Січкар, голову профспілкового бюро факультету іноземних мов.

Колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського вітає Первинну профспілкову організацію із завершенням звітно-виборної кампанії, голову та заступника голови ППО – з обранням на посади; бажає подальших успіхів у роботі з соціально-економічного захисту прав та інтересів спілчан – працівників закладу вищої освіти! 

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори