ХХ звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Профспілки

10 листопада 2020 року відбулася ХХ звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Звітно-виборна конференція проходила відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» за змішаною формою: очно – у 8 локаціях (максимальна кількість у локації 17 осіб) і дистанційно – на платформі ZOOM.

Звіт про роботу обласного комітету Профспілки був надісланий електронною поштою для ознайомлення усім делегатам. Під час роботи конференції були заслухані звіти ревізійної та мандатної комісій.

Після обговорення, делегати визнали роботу обласної організації за звітний період задовільною і затвердили звіт ревізійної комісії.

На альтернативній основі делегати, переважною більшістю голосів, обрали головою Черкаської обласної організації Профспілки Стеценка Анатолія Івановича, голову первинної профспілкової організації Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, професора університету.

Також було сформовано склад комітету, обрана ревізійна і постійно діюча мандатна комісії обласної організації. Обрані також делегати ІХ з’їзду Профспілки та делеговані представники до складу ЦК Профспілки.

Учасники конференції висловили вдячність Ользі Дем’янівні Жалдак, яка 36 років очолювала обласну організацію Профспілки, за багаторічну сумлінну працю щодо соціально-економічного захисту працівників галузі.

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори