ХХІ звітно-виборна конференція Донецької обласної організації Профспілки

21 жовтня 2020 року відбулася ХХІ звітно-виборна конференція Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, прийняттям Урядом змін до умов адаптивного карантину, віднесенням до «червоного» рівня епідемічної небезпеки з Слов’янського району звітно-виборна конференція відбулася повністю у режимі відеоконференції через мережу Internet.

Звітуючи про зроблену роботу голова Донецького обкому Профспілки Тетяна Заморська зазначила, що цей період був часом змін та трансформацій не лише у профспілковому русі, а й держави. Профспілці приходилося працювати у часи прискореного темпу реформування системи освіти та децентралізаційних процесів. Все це вимагало обласної організації посиленої роботи за усіма напрямами щодо активного відстоювання інтересів спілчан.

Особлива увага, зокрема, приділялася питанням мотивації профспілкового членства, соціально-економічного захисту та юридичної підтримки, широкої інформаційної роботи тощо.

Делегати конференції заслухали звіт про роботу обласного комітету Профспілки, взяли участь у активному обговоренні. Учасники конференції обговорили нагальні питання: підвищення соціального статусу освітян, особливості роботи профспілки в умовах проведення реформи територіального устрою країни, перспективи реалізації статутних завдань та інші питання.

Після чого визнали роботу обласного комітету задовільною і затвердили звіт ревізійної комісії.

Головою Донецької обласної організації Профспілки делегати було обрано Тетяну Заморську, заступником голови – Дмитра Волкова. 


Донецька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори