Звертатися по допомогу – важливо!

Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з партнерами створив гарячу лінію з питань підтримки сексуального та репродуктивного здоров’я, де консультують провідні медичні фахівчині з галузі.

За номером 3033 можуть телефонувати всі, хто потребує інформації стосовно свого сексуального та репродуктивного здоров’я, не знає, до якого лікаря звернутися в конкретній ситуації, або потребує контактів профільних лікарів/ок чи медичних мобільних бригад у місці перебування.

Маєш питання, але візит до лікаря здається не на часі? Або не знаєш до якого саме лікаря звернутися?

Саме з цим допоможе гаряча лінія за номером 3033, де проконсультують провідні медичні фахівці.

Фахівці мобільних бригад 

  •  Не знаєш, до якого/якої лікаря чи лікарки звернутися в конкретній ситуації?
  •  Є вимушено переселеною особою та потребуєш контрактів профільних лікарів/ок на місці твого перебування?
  •  Хочеш дізнатись про роботу гінекологічних мобільних бригад у твоїй області?
  •  Є медичним/ною працівником/працівницею (акушером/кою, лікарем/кою тощо), та потрібна консультація профільного спеціаліста в галузі сексуального та репродуктивного здоровʼя?

Маємо для вас рішення набирай 3033 з мобільного або міського телефону з 09:00 до 18:00 та отримай якісну безкоштовну консультацію провідних медичних фахівчинь.

Авто мобільних бригад

Лінія турботи відкрита для кожного та кожної. Важливо зазначити, що всі консультації проводяться безоплатно, анонімно та конфіденційно

Лінія підтримки працює щоденно з 09:00 до 18:00, спілкування з фахівцями не потребує попереднього запису.

До телефонної лінії також можуть звернутися й медичні працівники різних спеціалізацій, щоб проконсультуватися з провідними фахівцями цієї галузі.

Також за ініціативою UNFPA у віддалених регіонах України були впроваджені мобільні гінекологічні бригади, до яких можна звернутися, зателефонувавши за номером 3033. Наразі такі бригади працюють у 23 областях України – безоплатно й конфіденційно. 


 За матеріалами – UNFPA за підтримки МЗС Японії

Схожі публікації


Догори