Оплата праці за ЄТС – проблема потребує якнайшвидшого вирішення

Оплата праці за ЄТС – проблема потребує якнайшвидшого вирішенняПитання оплати праці працівників бюджетної сфери, зокрема й освітян, у 2013 році за Єдиною тарифною сіткою на сьогодні залишається невирішеним.

Постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», якою визначався б розмір тарифної ставки (посадового окладу) працівника І тарифного розряду ЄТС на 2013 рік, й досі не прийнято.

На черговому засіданні Уряду – 23 січня 2013 року – прийнято протокольне рішення щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», в якому доручено Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мін’юсту за участю Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні з урахуванням результатів виконання зведеного бюджету України за І півріччя подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Зважаючи на цю ситуацію від Спільного представницького органу об’єднань профспілок було направлено звернення до Кабінету Міністрів України із наполяганням якнайшвидшого вирішення проблемного питання.

Завантажити звернення СПО zverennya-spo.doc [86.5 Kb][262] Завантажити Переглянути документ онлайн

Завантажити витяг з протоколу КМУ vityag-z-protokolu.pdf [735.3 Kb][270] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори