У неділю Україна переходить на літній час

У неділю Україна переходить на літній часУ ніч із суботи, 30 березня, на неділю, 31 березня, переведенням стрілок годинника на годину вперед Україна перейде на літній час.

Згідно з постановою Кабінету міністрів, на території України 31 березня 2012 року о 3:00 за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

Уперше перехід на літній час було проведено у Великобританії в 1908 році. Перехід на літній час здійснюється в останню неділю березня.

Після переведення годинників 31 березня різниця в часі між Києвом і Нью-Йорком (Вашингтоном, Бостоном, Філадельфією) складе 7 годин, Києвом і Лондоном (Лісабоном) – 2 години, Києвом і Берліном (Парижем, Мадридом, Барселоною, Римом, Віднем, Варшавою, Прагою, Будапештом, Стокгольмом) – 1 годину.

При цьому в Києві, Мінську, Гельсінкі, Вільнюсі, Ризі, Таллінні, Кишиневі, Бухаресті, Софії, Афінах, Стамбулі, Єревані, Баку, Тель-Авіві буде діяти однаковий час.

Різниця в часі між Києвом і Москвою (Санкт-Петербургом, Тбілісі) складе годину, між Києвом і Єкатеринбургом, Челябінськом – 3 години, а між Києвом і Новосибірськом – 4 години.Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
29 березня 2013
3 764

Схожі публікації


Догори