ЗНО 2014: що варто знати

ЗНО 2014: що варто знатиЦього року реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалася з 3 січня і триватиме до 5 березня 2014 року.

У межах часу, відведеного на реєстрацію, майбутні вступники матимуть змогу самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, яку буде розміщено на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особам, які з будь-яких причин не зможуть самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, варто звернутися за допомогою до одного із пунктів реєстрації, що діятимуть у кожній області. Інформацію про розміщення та графік роботи пунктів реєстрації буде опубліковано на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як і минулого року, вносити зміни до реєстраційних даних у 2014 році можна лише до 19 березня.

Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти складатимуть тести з 14 предметів: української мови та літератури, математики, історії України, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов, світової літератури.

Абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Тестування розпочнеться 3 червня (іноземна мова) та завершиться 27 червня (світова література).

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії проводитиметься 14 червня (в суботу).

Тестування з української мови і літератури відбудеться у 2 сесії.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання проводитимуть з 4 до 11 липня 2014 року.

Результати учасників основної сесії зовнішнього оцінювання оголосять до 8 липня 2014 року; результати абітурієнтів, які братимуть участь у додатковій сесії – до 17 липня.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
8 січня 2014
2 032

Схожі публікації


Догори