Апеляційний суд розглядатиме вимогу Профспілки про скасування постанов Уряду, що порушують права освітян

Апеляційний суд розглядатиме вимогу Профспілки про скасування постанов Уряду, що порушують права освітян18 грудня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу Профспілки працівників освіти і науки України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 вересня 2014 року у справі про визнання протиправними та скасування постанов КМУ від 25.03.2014 № 88 та № 89 (про надбавки вчителям за престижність праці та бібліотекарям за особливі умови праці).

Оскаржуваними постановами Кабінет Міністрів України порушив права педагогічних та бібліотечних працівників на гідні умови праці, скасувавши надбавки за престижність праці та особливі умови праці.

Профспілка вимагає скасувати постанови Уряду, оскільки вони прийняті з порушенням Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про оплату праці», Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010-2012 рр., Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки та інших нормативно-правових актів.

При прийнятті оскаржуваних постанов Уряд порушив принципи гласності, відкритості, прозорості та соціального діалогу з профспілками.

Судове засідання відбудеться 18 грудня 2014 року о 10:00 год. в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30.

Юридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори