Щодо реалізації пункту 9 розділу III «Прикінцеві положення» Закону № 76-VIII

Щодо реалізації пункту 9 розділу III «Прикінцеві положення» Закону № 76-VIIIЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо реалізації пункту 9 розділу III. «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» № 76-VIII надає наступну інформацію.

Пунктом 9 Прикінцевих положень закону «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» № 76-VIII зобов’язано вжити заходів щодо скорочення чисельності працівників, надання їм відпусток без збереження заробітної плати, встановлення для них режиму роботи на умовах неповного робочого часу, зменшення або скасування стимулюючих виплат, зменшення надбавок і доплат, які встановлені у граничних розмірах, перегляду укладених договорів на придбання товарів, робіт, послуг лише керівників органів виконавчої влади та інших державних органів.

Відповідно до Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» і Конституції України органами виконавчої влади та іншими державними органами є Кабінет Міністрів України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, державні адміністрації, а також органи законодавчої та судової влади.

Тому норми пункту 9 Прикінцевих положень закону № 76 щодо вжиття зазначених у ньому заходів не можуть стосуватися працівників таких бюджетних установ, як навчальні заклади та установи освіти.

Завантажити лист lyst_ok.doc [229 Kb][782] Завантажити Переглянути документ онлайн


Управління соціально-економічного захисту

Схожі публікації


Догори