Законопроект № 1577 – відправлено доопрацювання

Законопроект № 1577 – відправлено доопрацювання25 грудня 2014 року Верховна Рада України відправила на доопрацювання Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (реєстр. №1577 від 22.12.2014 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

У своєму виступі з трибуни Верховної Ради Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич наголосила: «Цим законопроектом пропонується внести зміни до 66 законодавчих актів України, якими скасовується широке коло пільг і виплат окремим категоріям осіб, змінюється порядок їх здійснення та переглядається рівень соціальних гарантій».

«Комітет розуміє, що в умовах глибокої фінансової кризи та ведення військових дій на території України ми приймаємо на наступний рік бюджет виживання. Відтак, повинні оптимізувати державні видатки. Разом з тим, Комітет стоїть на позиції, що здобуття освіти в Україні гарантовано Конституцією України. Також є наші депутатські зобов’язання, визначені в коаліційній угоді, щодо неприпустимості погіршення умов оплати праці педагогічних працівників» – зауважила Голова Комітету.

Законопроект «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» (реєстр. №1577 від 22.12.2014 р.) розглядали 18 профільних комітетів Верховної Ради України. Більшість з них визнали необхідність відправити зазначений законопроект на доопрацювання.

За інформацією Комітету з питань науки і освіти
0
25 грудня 2014
4 038

Схожі публікації


Догори