Повернуто на доопрацювання проект закону про Державний бюджет України на 2010 рік

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України
Про повернення на доопрацювання проекту Закону України про Державний бюджет України на 2010 рік
Верховна Рада України постановляє:
1. Проект Закону України про Державний бюджет України на 2010 рік (реєстр. N 5000), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання з метою приведення у відповідність з вимогами Конституції України, Бюджетного кодексу України, Закону України від 20 жовтня 2009 року N 1646-VI "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати" та інших законів України.
2. Комітету Верховної Ради України з питань бюджету у дводенний строк з дня набрання чинності цією Постановою направити Кабінету Міністрів України узагальнені пропозиції народних депутатів України, депутатських фракцій та комітетів Верховної Ради України до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2010 рік для розгляду при доопрацюванні зазначеного законопроекту.
3. Кабінету Міністрів України у двотижневий строк з дня набрання чинності цією Постановою доопрацювати проект Закону України про Державний бюджет України на 2010 рік та подати його на розгляд Верховної Ради України.
4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради
України
В. ЛИТВИНСхожі публікації


Догори