Військовий збір: утримання продовжено до завершення реформи ЗСУ

Військовий збір: утримання продовжено до завершення реформи ЗСУВраховуючи актуальність питання щодо військового збору та його утримування, подаємо деякі роз’яснення.

Хто є платниками військового збору?
Відповідно до пп. 1.1 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX ПК платниками збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 ПК. Згідно з п. 162.1 ПК платниками є:

– фізична особа-резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

– фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

– податковий агент.

Що є об’єктом оподаткування військовим збором?

Відповідно до п.п. 1.2 п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX ПК об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею.

Завантажити інформацію vijskovij-zbir.pdf [462,72 Kb] (Скачувань: 83)
Переглянути документ онлайн


Фінансове управління ЦК Профспілки
(за матеріалами журналу "Все про бухгалтерський облік")

Схожі публікації


Догори