Затверджено зміни до Положення про дистанційне навчання

Затверджено зміни до Положення про дистанційне навчанняМіністерством освіти і науки затверджено зміни до Положення про дистанційне навчання, яким зокрема, передбачено можливість дистанційного навчання учнів, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Згідно з документом, дистанційне навчання відтепер може організовуватися для учнів, які з будь-яких причин не можуть відвідувати навчальні заняття в загальноосвітніх навчальних закладах.

Серед таких причин є стан здоров’я учня, проживання за межею пішохідної доступності до ЗНЗ, надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру, воєнний конфлікт, проживання або перебування за кордоном, на тимчасово окупованій території України або у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

Також дистанційно зможуть навчатися учні, які за результатами останнього річного оцінювання навчальних досягнень опанували програмовий матеріал відповідного класу на 10, 11 або 12 балів.

Переведення на дистанційну форму навчання здійснюється за письмовою заявою повнолітньої особи або батьків.

Для організації дистанційного навчання школи можуть створювати у своєму складі класи або групи з дистанційною формою навчання за погодженням з органом управління освітою.

Запровадження дистанційної форми навчання у вищих навчальних закладах або закладах післядипломної освіти можливе за погодженням з Міністерством освіти і науки України.

Завантажити документ mon_distanc_edu.doc [88 Kb][190] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
11 вересня 2015
4 826

Схожі публікації


Догори