СПО профспілок не погодив проект наказу Мінінфраструктури щодо подорожчання проїзду у метрополітені

СПО профспілок не погодив проект наказу Мінінфраструктури щодо подорожчання проїзду у метрополітеніДо СПО об’єднань профспілок на погодження надійшов проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену)».

Зазначений наказ розроблений з метою приведення вимог Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену) у відповідність до економічно обґрунтованого рівня та уникнення перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок іншої операційної діяльності метрополітену.

У проекті наказу визначається нова формула розрахунку економічно обґрунтованого тарифу, що на думку КП «Київcький метрополітен» є більш ефективною. За інформацією Мінінфраструктури, затвердження запропонованих у проекті наказу змін призведе до збільшення вартості проїзду у міському електричному транспорті (метрополітені).

СПО об’єднань профспілок наголосив Міністерству, що питання підвищення будь-яких тарифів можливо розглядати тільки за умови кардинального підвищення основних державних соціальних стандартів і гарантій, випереджаючого підвищення мінімальної заробітної плати не менш ніж на рівень інфляції 2014-2015 років, відновлення на належному рівні купівельної спроможності заробітної плати, ліквідації перекосу темпів зростання заробітної плати й споживчих цін та ліквідації відставання реального життя від існуючих стандартів.

Враховуючи зазначене, СПО об’єднань профспілок не погодив проект наказу Мінінфраструктури України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену)».


Принагідно профспілки зауважили Міністерству, що всі попередні зміни тарифів також відбувалися виключно у бік їх збільшення, що викликає недовіру до їх ефективності та економічної обґрунтованості.

За матеріалами ФПУ
0
7 грудня 2015
1 383

Схожі публікації


Догори