Міжнародна конфедерація профспілок не підтримує законопроект № 3474, який звужує права профспілок

Міжнародна конфедерація профспілок не підтримує законопроект № 3474, який звужує права профспілокГенеральний секретар найбільшого світового профоб'єднання Ш. Барроу на звернення ФПУ до Міжнародної конфедерації профспілок надіслала листа до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з проханням повернути законопроект (реєстраційний № 3474 від 13.11.2015), який звужує права профспілок, на доопрацювання.

У листі, зокрема, Парламенту також пропонується звернутися за технічною консультацією до Міжнародного бюро праці для забезпечення відповідності поправок міжнародним трудовим нормам.

МКП готова взяти участь в цих консультаціях і надати свій значний експертний досвід з цих питань, – зазначено у листі МКП.

Завантажити документ (українською мовою) ituc_letter_to_parlament_ua12_02_2016.doc [34.5 Kb][133] Завантажити Переглянути документ онлайн
Завантажити документ (мовою оригіналу) ituc-letter-to-groysman-re-labour-law-12-february.pdf [435.56 Kb][66] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
За матеріалами ФПУ

Схожі публікації


Догори