Майже 90% вступників до ВНЗ – зараховані

За інформацією Міністерства освіти і науки, відбулося зарахування до вищих навчальних закладів на місця бюджетного замовлення і майже 90% вступників – зараховані, видано відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, що мають переважне право на отримання місця державного замовлення.

Як відомо, вступ цього року відбувався з труднощами та деякими затримками. А зарахування вступників за державним або регіональним замовленням мало відбутися не пізніше 12.00 7 серпня.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич на нещодавній нараді у Прем’єр-міністра України роз’яснила, що проблеми, що виникали, були пов’язані у першу чергу з запровадженням нового програмного обслуговування. Але сьогодні, відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов’язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам.

При цьому Міністр вибачилася перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів «за стресові умови роботи».

Зараз Міністерство працює над вирішенням поточних проблем та проаналізує труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування «сільського коефіцієнту» та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році.

За матеріалами Урядового порталу 

0
9 серпня 2017
214

Схожі публікації


Догори