Як зустрічати Новий 2018 рік: кольори, декор, прикмети

За кілька днів ми святкуватимемо Новий 2018 рік. За китайським календарем – це рік Жовтого Земляного Собаки, який обіцяє бути стабільним, спокійним і мирним.

Символ 2018 року – це жовтий земляний собака. Саме ця тварина асоціюється з вірністю, чесністю, відрізняється щирістю, відданістю, цінує турботу і комфорт, а у відповідь дарує любов. 

Жовтий – теплий відтінок, що уособлює сонце і домашнє вогнище. А земля асоціюється зі стабільністю та мудрістю.

2018 рік повинен пройти в оточенні вірних друзів, а люди, які мають корисливі наміри, повинні піти з вашого життя. Покровитель року оцінить вірність і чесність, тому наступні 12 місяців – найбільш відповідний час для чистих думок, правдивості і щирості. Рік буде успішним для придбання або будівництва житла.

За словами астрологів, у 2018 році у особистому житті все буде добре, стабільно, а самотні люди зможуть зустріти справжню любов і знайти другу половину. А щоб жовтий собака допомагав у всьому, потрібно робити якомога більше добрих вчинків, які неодмінно повернуться сторицею.


Професійне зростання у рік собаки 

Собака – знатний кар’єрист. У 2018 році він буде прихильними до тих, хто захоче побудувати свою кар'єру, піднятися вище кар’єрними східцями. Проте, варто пам'ятати, що собака не сприймає лицемірства і брехні, тому домагатися успіху на роботі доведеться тільки завдяки особистим якостям і чесно, що не менш важливо.

Дипломатичні, наполегливі й працелюбні люди зможуть добитися висот. Завдяки Собаці в колективах на роботі атмосфера стане дружною і комфортною. Собака не любить пліток і брехні, тому підступи і чутки розсіються.

Рік Собаки стане вдалим для представників інтелектуальних професій. Завдяки Собаці світ побачить приголомшливі відкриття та неймовірні проекти.


Як і де зустріти Новий рік?

Новий рік астрологи радять зустрічати в колі рідних людей або ж вірних друзів, покровитель року точно це оцінить. Приділіть належну увагу рідним, адже Новий рік – це сімейне свято.

Тож краще за все святкувати його вдома або в гостях, але неодмінно у дружній, цікавій та галасливій компанії – з веселощами, піснями й чудовими вітаннями!

Кольори Нового 2018 року

У рік жовтого собаки доречними і вдалими будуть подібні кольори – гірчичний, лимонний, золотистий, пісочний, помаранчевий і їх відтінки. Краще всього підібрати однотонний наряд, який додасть вам вишуканості та елегантності. Щоб образ не здавався нудним, можна поєднувати тони. Найбільш вдалим стане тандем жовтих і коричневих відтінків, які вигідно доповнюють один одного. Прикраси мають бути натуральні.

Не менш важливим є фасон сукні або костюма. Вітається простий крій та приталені силуети без надмірного облягання та складних деталей. Оптимальна довжина – міді або максі. Матеріал обов'язково повинен бути м'яким, дихаючим і бажано натуральним.

До речі, людям, які народилися у рік Собаки, бажано вдягнутися у зелені кольори, адже цей колір приносить їм щастя.


Декор будинку 

Безсумнівно, головним новорічним атрибутом є ялинка або новорічне дерево, неважливо, живе, штучне чи зроблене своїми руками. Її можна декорувати кулями, витриманими в жовтих, коричневих, золотих і червоних тонах. Використовуйте іграшки з дерева й тканин, з різними фігурками собачок. Бажано не перестаратися з гірляндами та прикрасами – щоби не забагато!

Новорічний стіл 

Кожен знає, що собака – це хижак, який дуже любить м'ясо. Тому новорічний стіл повинен відповідати цим смакам. М’ясо повинно бути в кожній страві. А якщо рецепт не передбачає м’ясних інгредієнтів (наприклад, у десертах), астрологи радять прикрасити їх декором у вигляді собачки або кісточки. І смачно, і цікаво!


Прикмети на Новий 2018 рік 

Якщо ви поважаєте чи вірите в прикмети, то є кілька  новорічних правил, дотримання яких дозволить привернути успіх та уникнути неприємностей у прийдешньому році.

Не варто зловживати алкоголем, адже собаки, як відомо, дуже негативно ставляться до нетверезих людей.

«Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». Ця прикмета буде актуальною і в 2018 році. Тож постарайтеся організувати свято так, щоб воно пройшло весело і подарувало тільки приємні емоції та спогади!

Почніть рік з чистими думками і серцем: попросіть вибачення у всіх, кого образили, забудьте свої образи й пообіцяйте собі бути чесним та щирим з собою та оточуючими.

Покровитель року любить затишок, тому обов’язково обладнайте своє житло з комфортом і проведіть генеральне прибирання, викиніть все старе і непотрібне.

Вважається, що рік собаки найкраще зустрічати, радо приймаючи гостей в своєму будинку. Якщо ж ви їдете в гості, то порадуйте господарям подарунки, зроблені своїми руками, з душею та чистими думками.

І нехай Новий 2018 рік буде мирним, спокійним, щедрим на добрі справи й дружні обійми!Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
3
28 грудня 2017
2 885

Схожі публікації


Догори