Президент підписав указ щодо відзначення Дня пам’яті та річниці перемоги над нацизмом

Президент України зобов’язав Уряд розробити план заходів із підготовки та відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відповідний Указ № 85/2018 було підписано ще у березні цього року. Про це повідомляється на офіційному сайті Глави держави.

Мета документа – належне відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру.

«Кабінету міністрів України: утворити у місячний строк Організаційний комітет із підготовки та проведення у 2018 році заходів із відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – Організаційний комітет), залучивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань», – постановив Президент.


Завантажити документ ukaz-prezidenta-ukrayini.pdf [146.17 Kb][169] Завантажити Переглянути документ онлайн  
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
3 травня 2018
3 277

Схожі публікації


Догори