В КМУ відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра України С.Л.Тігіпка з профспілками бюджетної сфери

На звернення ФПУ до Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова стосовно необхідності проведення невідкладно зустрічі з представниками профспілок бюджетної сфери та вирішення проблем з їх фінансуванням, 15 березня відбулася така зустріч з Віце-прем'єр-міністром України – Міністром соціальної політики України С.Л. Тігіпком.
Від Урядової сторони в ній взяли участь Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачник, заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України П.М.Куліков, Перший заступник Міністра соціальної політики України В.І. Надрага, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України І.В. Крючкова, представники Міністерства фінансів. Від профспілок - заступник Голови ФПУ С.М. Кондрюк, голова Профспілки працівників освіти і науки України Г.Ф.Труханов та представники профспілок працівників культури, державних установ, соціальної сфери, охорони здоров’я.
Серед найбільш хвилюючих питань, які виносились профспілками на обговорення, – зменшення грошового розриву між посадовим окладом працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та мінімальною заробітною платою, забезпечення єдиних вимог до встановлення надбавок за престижність праці, необхідність підвищення заробітної плати державним службовцям, проблема скороченого робочого дня.
Голова галузевої Профспілки Г.Ф.Труханов, крім проблем з фінансуванням освітньої галузі, необхідності підвищення розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС, наголосив також на нагальній необхідності прийняття відповідної постанови Уряду про встановлення 20-ти відсоткової надбавки за престижність праці усім педагогічним працівникам вже в 2011 році, як це зокрема передбачено Указом Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», оголошеному Роком освіти та інформаційного суспільства.
Віце-прем'єр-міністром України – Міністром соціальної політики України С.Л. Тігіпком запропоновано профспілкам оперативно надати перелік найбільш проблемних питань бюджетних галузей, а також дано доручення Міністерству фінансів України та Міністерству соціальної політики стосовно направлення профспілкам детальної інформації про розміри заробітної плати в бюджетному секторі та інших секторах економіки.
Під час наради профспілками аргументовано висвітлено позицію щодо можливих джерел фінансування бюджетних галузей, а також запропоновано провести орієнтовно 18-19 березня ц.р. обговорення питання встановлення з 01.04.2011 р. розміру посадового окладу працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.
0
16 березня 2011
3 557

Схожі публікації


Догори