Питанням, що порушують профспілки, – особливий контроль!

Питанням, що порушують профспілки, – особливий контроль!3 березня у Кабміні під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Міністра соціальної політики України С.Л. Тігіпка відбулася нарада з питання виконання доручень Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова за підсумками його зустрічі з профактивом 27 січня ц.р.

У нараді взяли участь представники двадцяти семи міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівник Спільного представницького органу профспілок, Голова ФПУ Ю.М. Кулик, заступник керівника СПО профспілок, заступник Голови ФПУ Г.В.Осовий, працівники апарату ФПУ.

Прем’єр-міністрові уже передано більше 150 пропозицій профспілок стосовно конкретних проблем, що існують у окремих галузях економіки і регіонах. З метою їх розв’язання глава Уряду дав відповідні доручення центральним органам виконавчої влади, які зараз опрацьовуються. У ході наради розглянуто стан вирішення порушених профспілками питань, визначено подальші заходи щодо активізації цієї роботи. Оцінюючи її результати, Ю.М. Кулик зазначив, що конструктивна співпраця профспілок і органів державної влади, сприяє зміцненню соціального діалогу.

За підсумками наради відповідним міністерствам, і центральним органам виконавчої влади поставлено завдання до 7 березня провести робочі зустрічі з представниками галузевих профспілок з метою детального аналізу та вжиття заходів з вирішення порушених профспілками питань. Результати цієї роботи буде обговорено під час засідання Ради ФПУ, що має відбутися 15 березня ц.р.

Медіа-центр ФПУ
0
5 березня 2012
2 219

Схожі публікації


Догори