Нарада у Мінфіні – наголошено на гострих питаннях освітян

Нарада у Мінфіні – наголошено на гострих питаннях освітянЗаступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк взяв участь у роботі наради Міністерства фінансів України, Федерації профспілок України, галузевих профспілок щодо виконання доручень Прем’єр-міністра України, даних за підсумками зустрічі М. Азарова з профспілками 27 січня цього року.

Мінфін представив директор Департаменту фінансування соціальної сфери Олександр Шнипко.

Серед багатьох нагальних проблем бюджетної сфери, на зустрічі було вкотре озвучено актуальні питання, що турбують освітянську профспілку в першу чергу.

Зокрема, Сергій Романюк наголосив на необхідності забезпечення навчальних закладів необхідними видатками для оплати праці в 2012 році, у зв’язку із недостатністю обсягів у Державному та місцевих бюджетах на весь рік, скорочення розриву між І тарифним розрядом ЄТС та мінімальною зарплатою для визначення розмірів посадових окладів працівникам галузі та встановлення пенсій освітянам на рівні 80 % заробітної плати.

Сторони домовилися що до наступної зустрічі, яку заплановано на 28 березня, Міністерство фінансів України прорахує фінансову частину піднятих питань.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
12 березня 2012
2 653

Схожі публікації


Догори