Шаран Барроу: просування законопроекту №2681 підриває міжнародну репутацію України

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок, що представляє 200 мільйонів працівників зі 163 країн та територій та має 332 членські організації, Шаран Барроу закликала Президента України В. Зеленського та керівників української влади припинити будь-яке подальше обговорення законопроекту № 2681 та інших проектів трудових законів, розроблених з порушенням міжнародних трудових норм. А також закликала звернутися за технічною консультацією і допомогою до Міжнародної організації праці для аналізу законопроекту № 2681, в той же час роблячи конкретні кроки для проведення змістовних консультацій з представницькими профспілками.

У листі вказано, що будь-яке подальше просування проекту закону № 2681 без повного і змістовного залучення профспілок, а також його невідповідність міжнародним трудовим нормам та Конституції України, підірве репутацію України.

«Ми закликаємо Вас люб’язно використати ваші добрі послуги, щоб, спільно з керівництвом українського парламенту, припинити будь-яке подальше обговорення цього законопроекту, невідкладно звернутися за технічною консультацією та допомогою МОП для аналізу законопроекту, в той же час роблячи конкретні кроки для проведення змістовних консультацій з представницькими профспілками.

Будь-яке подальше просування проекту закону № 2681 без повного і змістовного залучення профспілок, а також його невідповідність міжнародним трудовим нормам та Конституції України, підірве репутацію України як надійного міжнародного та торгового партнера» – наголошується у листі. 

 

Завантажити лист list_prezidentu_vd_barrou.pdf [149,01 Kb][40] Завантажити Переглянути документ онлайн  

За матеріалами – ФПУ

Схожі публікації


Догори