«Незалежність – це ми!»: інформаційна кампанія до головного свята країни

До 29-ї річниці Незалежності, яку відзначатимемо 24 серпня, Український інститут національної пам’яті підготував серію соціальних плакатів, щоб нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас.

Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив відомий український художник Андрій Єрмоленко. Упродовж тижня до Дня Незалежності Інститут поступово публікуватиме плакати в соціальних мережах «Фейсбук», «Твіттер», «Інстаграм». Заохочуємо ділитися ними на своїх сторінках, додавати тематичні обкладинки до свого профілю.

Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні.

«Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо у ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, але навпаки – сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», – говорить голова Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович.

Гасло інформаційної кампанії – «Незалежність – це ми!».

Основними образами проєкту – а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці – ми намагалися, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого – звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни.

Нагадаємо, що День Незалежності відзначається на честь ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цим документом Україна відновила свій суверенітет. Адже державність на українських землях має тисячолітню традицію. А під час Української революції 1917-1921 років українці, хай і ненадовго, реалізували кількасотлітню мрію про свою незалежну державу.

Проголошенню незалежності передувало прийняття Декларації про державний суверенітет України, 30-ту річницю якого відзначали 16 липня.

Інформаційні матеріали до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України


За матеріалами – Українського інституту національної пам’яті

Схожі публікації


Догори