Студентам, які виїхали із гуртожитків на дистанційне навчання, повернуть кошти за проживання

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив, що студентам, які виїдуть з гуртожитків через перехід вишів на дистанційне навчання, повернуть сплачені кошти за проживання. Або ж ці кошти можуть врахувати в майбутні платежі за проживання. Про це розповів Шкарлет в ефірі одного з телеканалів.

«Була рекомендація ректорам щодо повернення коштів тим студентам, які виїхали з гуртожитків із обов’язковим збереженням місця поселення та поверненням коштів за непрожитий у гуртожитку час», – сказав він.

Раніше МОН рекомендував ректорам вишів повернути гроші тим студентам, які виїхали з гуртожитків з обов'язковим збереженням місця поселення. Для цього студент повинен написати заяву. В такому випадку йому повернуть кошти або зарахують їх на наступний період проживання.

Зокрема, мають повернути кошти за непрожитий в гуртожитку час. Адже у Міносвіти рекомендували школам піти на дистанційне навчання на місяць з 15 жовтня.

До слова, рекомендація МОН про перехід вишів на дистанційне навчання та виселення студентів з гуртожитку на цей час не стосується сиріт, студентів з регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, а також студентів, які поєднують навчання з роботою.

За матеріалами – 24 канал

Схожі публікації


Догори