День юриста України – вітаємо служителів Феміди

Щороку 8 жовтня в Україні відзначають професійне свято юрисконсульти, адвокати, нотаріуси, судді, прокурори і усі, хто стоїть на сторожі права. День юриста – це особливий день для кожного, хто пов’язав своє життя з такою почесною і нелегкою справою.

Професія юриста часто нагадує шлях крізь терни до зірок, адже постійно доводиться мати справу із суперечками та конфліктами, інколи навіть наражатися на небезпеку аби боронити світло закону. Особливо зараз – у час повномасштабної війни, з її тисячами злочинів, але ми віримо, що усіх злочинців буде покарано, а над Україною – чисте й мирне небо!

 

Шановні працівники юридичної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста України.

Переконаний, що цю професію обирають люди, які мають загострене почуття справедливості та готові до високої відповідальності. 

У найскладніших завданнях та при будь-яких правових колізіях стійте на захисті прав і законних інтересів громадян, щодня зміцнюючи правосвідомість нашого суспільства.

Нехай наполегливість та цілеспрямованість допомагають вам у реалізації найсміливіших планів і задумів.

Щиро бажаємо вам мирного неба, невичерпної енергії та оптимізму. І нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість!

 

  • З повагою
  • Георгій Труханов,
  • Голова Профспілки працівників освіти і науки УкраїниСхожі публікації


Догори