Профспілка працівників освіти і науки України

Головна > Новини/Фото-матеріали > Миколаївська область – золоті переможці у змаганнях із футзалу

Миколаївська область – золоті переможці у змаганнях із футзалу

13 травня 2019

Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у Києві, сьогодні, 13 травня 2019 року, завершили свою роботу.

Як уже повідомлялося, у змаганнях взяли участь понад 155 осіб із 15 регіонів України, серед яких – 90 вчителів, 25 представників закладів позашкільної освіти та 20 представників закладів вищої освіти.

Церемонію урочистого нагородження учасників змагань провели заступник голови Профспілки, голова оргкомітету Любов Гарбаренко, голова Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов та головний суддя змагань Віталій Лозинський, які й підбили підсумки трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки.

Урочистим і хвилюючим акордом стало нагородження команд-призерів та команди-переможниці.

III місце у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед працівників освіти – членів Профспілки посіла команда Рівненської області (капітан – Сергій Герасимчук). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а гравців команди – бронзовими медалями, дипломами.

II місце у команди Вінницької області (капітан – Андрій Заводян). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 6000 гривень, а гравців команди – срібними медалями, дипломами.

Переможне І місце у запеклій боротьбі у змаганнях здобула команда Миколаївської області (капітан – Олексій Багнюк). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 7500 гривень, а гравців команди – золотими медалями, дипломами.

VI місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу посіла команда Луганської області (капітан_– Денис Боговий).

V місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу виборола команда Дніпропетровської області (капітан – Анатолій Левчук).

IV місце у команди з міста Києва (представник – Олександр Трофименко). Команди отримали кубки та диплом.

Фіналістом Малого кубку у Всеукраїнських змаганнях з футзалу стала команда Запорізької області (капітан команди – Ігор Кочетков).

Переможцем Малого кубку у Всеукраїнських змаганнях з футзалу стала команда Одеської області (представник команди – Володимир Замітайло). Командам вручено кубки та дипломи від організаторів змагань.

Дипломами за активну участь у змаганнях з футзалу відзначено команди Закарпатської, Тернопільської, Херсонської, Сумської, Донецької, Полтавської та Житомирської областей.

У номінації «Чесна гра», яку встановила суддівська колегія, відзначено команду Донецької області.

Кращим бомбардиром змагань (20 забитих м’ячів) став – вчитель фізичної культури Сергій Тимчак (команда Миколаївської області).

Кращим воротарем визнано Володимира Кисельова – вчителя фізичної культури (команда Миколаївської області).

Кращим гравцем змагань став Юрій Онищук – тренер-викладач Тульчинської ДЮСШ (команда Вінницької області).

Організатори висловили щиру подяку та відзначили дипломами Федерацію футзалу м. Києва, Міжнародну тенісну академію, ДПЗОВ «Пуща-Водиця», суддівську колегію за співпрацю та підтримку у проведенні змагань.